Nie musisz się niczym przejmować

POLITYKA PRYWATNOŚCI

Zapewniamy całodobowy dostęp do magazynów, a w trosce o bezpieczeństwo powierzonych nam rzeczy teren magazynu jest chroniony i monitorowany 24 godziny na dobę. Idea self-storage, to szybki, tani, skuteczny i bezpieczny sposób magazynowania. Przekonaj się sam – zadzwoń do nas i wynajmij kontener magazynowy MINIMAGAZYNKI już dziś!

Kontenery są pod stałą opieką.

Dostęp do nich jest możliwy wyłącznie po otwarciu bramy poprzez wprowadzenie indywidualnie przydzielonego kodu, a cały teren objęty jest monitoringiem.

Każda wynajmująca magazyn osoba otrzyma od nas kod dostępu do bramy wjazdowej, a sam kontener zamykany jest na kłódkę własną lub zakupioną bezpośrednio u nas.

Kontenery są pod stałą opieką.

Dostęp do nich jest możliwy wyłącznie po otwarciu bramy poprzez wprowadzenie indywidualnie przydzielonego kodu, a cały teren objęty jest monitoringiem

Każda wynajmująca magazyn osoba otrzyma od nas kod dostępu do bramy wjazdowej, a sam kontener zamykany jest na kłódkę własną lub zakupioną bezpośrednio u nas.

Wynajem magazynów
i kontenerów to proces, który powinien przebiegać płynnie
i bezproblemowo.

Dlatego nasza oferta to bogactwo rozwiązań i możliwości, takich jak:
Dodatkowa przestrzeń
Nie musisz gromadzić rzeczy w domu lub szukać dodatkowej przestrzeni w siedzibie firmy. W naszych samoobsługowych magazynach swobodnie i bezpiecznie przechowasz cenne przedmioty.
Monitoring
Kontenery są pod stałą opieką. Dostęp do nich jest możliwy wyłącznie po otwarciu bramy indywidualnym kodem, a cały teren objęty jest monitoringiem.
Dostęp 24 h/7
Niskie ceny

Jesteśmy elastyczni, zadzwoń a przedstawimy ci indywidualną ofertę.
Tel: +48 790 211 600

Przejrzyste zasady
Zbudowaliśmy ofertę, która jest przejrzysta. Nie ma potrzeby, by współpraca opierała się o skomplikowane zasady. Wynajmujemy magazyn o konkretnym metrażu i pobieramy odpowiednią kwotę.

Minimalny czas najmu to 1 miesiąc.

U NAS NIE MA UKRYTYCH KOSZTÓW!

Parking
Na miejscu udostępniamy wygodny parking. Dzięki niemu można wygodnie podjechać pod kontener, by rozładować lub zapakować samochód.

Wyznacz trasę do

MINIMAGAZYNKI

Zadzwoń do nas

+ 48 000 000 000